Markanız için yeni bir logoya ihtiyacınız mı var?

Yoksa işiniz için bir marka adı mı arıyorsunuz?

Ya da etkileyici bir slogan mı arzu ediyorsunuz?

Tüm bunları yapması için doğru kişiyi henüz bulamadıysanız eğer, insanların benimle keyifle çalışmasının 7 nedenini incelemelisiniz.

Doğru işe ulaşmak istiyorsanız, onu doğru kişinin ellerine teslim etmeniz gerekir. Mutlu müşterilerin 7 nedeni bu konuda size yardımcı olabilir.

  • Sabırla Dinliyorum

Markalaşmak bir süreçtir. Bu süreç kendi içinde markanın başarı öyküsünü yazar. Markanın yaşadığı süreci en iyi bilen ve öykünün baş kahramanı olan sizsiniz. Öykünüzü sabırla ve her detayını önemseyerek dinliyorum. Verdiğiniz her bilgiyi not alıyorum. Çünkü tüm bu bilgiler markanın kimliğini görselleştirmek adına büyük önem arz ediyor.

  • Markamızı Benimsiyorum

Mutlu müşterilerin iş sürecinden keyif almasının belki de en önemli sebebi yaptığım işi benimsiyor ve kendi markamı tasarlıyor gibi çalışıyor olmam.

Sürecin başlangıcından itibaren markayı kafamda tüm detaylarıyla yaşamaya başlıyorum. Markaların da insanlar gibi kişilikleri vardır. Markaya ait bu kişiliği en doğru şekilde görselleştirmeye çalışıyorum.

Bilirsiniz insanlar kendi işlerini yaparken hiç olmadığı kadar özenli davranır. Özeniyorum, önem veriyorum, çünkü her yeni tasarıma kendi işim gözüyle bakıyorum.

  • Tüm Tecrübemi Aktarıyorum

Tecrübe her sektörün vazgeçilmez en önemli unsurudur. Kurumsallık kavramını soyut ve somut yapısıyla ele alabilmekte ancak tecrübeyle mümkündür. Tasarımcının doğru tasarımı ortaya koyabilmesi de kurumsallığı iyi anlamasına, marka tasarım ifadesinin anlamını çok iyi kavramasına bağlıdır. Hazırladığım binlerce çalışmanın ürünü olan tecrübemi markanız için özenle kullanıyorum.

  • Gerekli Her Şeyi Araştırıyorum

İnsanlarda olduğu gibi her markanın kişiliği birbirinden farklıdır. İnsanların kişiliğinin; yetiştiği çevreye, aldığı eğitime ve bulunduğu sosyal statüye göre şekillenmesi gibi markanın kişiliği de bulunduğu sektöre, hitap ettiği kitleye ve rakiplerine göre şekillenir.

Markanın kişiliğinde kilit rol oynayan bu olguları detaylarıyla araştırarak doğru tasarımın iskeletini hazırlıyorum.

  • Doğru Tasarımı Hazırlıyorum

Görünüşümüzün farklı olması gibi her birimizin güzellik kavramı da birbirinden farklı. Değerlendirmesi güzellik üzerinden yapılacak bir tasarım için bu nokta da yanılgı yaşamak olası bir durum olabilir. Bu sebeple çalışmalarımı güzel tasarım yerine doğru tasarım kavramıyla ilişkilendiriyorum.

Yaptığınız işin sizin açınızdan güzel olması herkes adına öyle olmayacağı gibi başkalarının beğenmemesi de onu çirkin yapmayacaktır. Kitlelere hitap eden bir markanın güzelliğe değil doğru tasarıma oturtulması gerektiğine inanıyorum.

  • Gerçekçi Yaklaşıyorum

Markalaşmak her girişimcinin hayallerini süsler ve bu uğurda yılmaksızın mücadele verilir. Bu mücadele sürecinin bir çok adımı vardır.

Peki tasarım bu adımın neresinde?

Girişiminizin marka olabilmesi için hazırlanan doğru tasarımın önemini görmezden gelmek tabi ki mümkün değil. Doğru tasarım, sürecin önemli unsurlarından olsa da arka planda kaliteli bir ürün ve/veya hizmet yoksa bunun bir önemi olmayacaktır.

Markalaşma sürecinde doğru tasarım müşteriyi etkileyecek ilk unsurdur. Müşteriyle duygusal etkileşimi doğru tasarım üzerinden sağlayıp müşteriyi içeriye davet ettikten sonra sizin göreviniz ise kaliteli ürün ve/veya hizmet ile elinizde tutmaktır.

Bir başka ifadeyle sizin göreviniz, müşterinizle markanız arasındaki duygu bağlarını sağlamlaştırmak, diyebiliriz.

  • Tasarımın Öyküsü

Sürecin başında sizin aktardıklarınız ve benim araştırmalarımla şekillenen doğru tasarımın, marka kişiliğiyle örtüşen öyküsünü sizin için hazırlıyorum.

Hazırlanan çalışmanın doğru tasarım olmasının sebeplerini detaylarıyla size anlatıyorum.

  • Bonus

Hazırladığım çalışmalardan keyif aldığım gibi aynı şekilde marka sahiplerinin de sürecin sonunda keyif aldıklarını görüyorum.

Keyif alacağınız süreç, çalışma tarzımla örtüşüyorsa doğru tasarımcıyı buldunuz demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz…

Sipariş Vermek İster Misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir